O nas

Serwis nasz istnieje od 1998 roku. Początkowo mieściliśmy się we Wrzeszczu przy ul. Traugutta 84. Rosnąca liczba klientów oraz coraz większe standardy wykonywanych usług skłoniły nas na przeniesienie się do większego i nowocześniejszego warsztatu.
Nasi klienci najbardziej doceniają nas za fachowość, dokładność i wysokie kompetencje, a także za przyjemną atmosferę i partnerskie podejście.

U nas spotkasz dobrych fachowców. Wychodzimy z założenia, że jeżeli coś lub ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego . Dlatego nie obiecujemy, że naprawimy wszystko. Jeżeli nie możemy czegoś naprawić sami, to wiemy gdzie.
Jesteśmy nastawieni na rozwiązanie Twojego problemu. Wyróżnia nas doświadczenie, praca na najlepszych środkach chemicznych tj. kleje, aktywatory, zmywacze (Sika, Pur&Simple) profesjonalnymi narzędziami (Chicago Pneumatic, Milwaukee, Bosch, Proxxon).
Serwis nasz jest dogodnie zlokalizowany. Trafisz do nas w 425 sek od dworca głównego w Gdańsku .

Dzięki nowym inwestycjom w mieście Gdańsk m.in. tunelowi oraz obwodnicy południowej dojedziesz do nas szybko i bez problemu z każdej dzielnicy miasta jak i z okolic.